Szukamy brygady budowlanej. 2-4 osób do mniejszych zadań remontowych.

Wymagania

Od poszukiwanej brygady oczekujemy umiejętności w:

  • układaniu płytek, glazury, terakoty, gresu, itd.,
  • drobnym pracach elektrycznych i hydraulicznych,
  • budowaniu nowych ścian działowych, nakładania tynków, gipsowania,szpachlowania,
  • budowaniu sufitów podwieszanych,
  • malowaniu,
  • układaniu podłóg (płytki, panele),
  • wykuwaniu posadzek, wyburzaniu ścian,
  • montażu drzwi, wymianie okien.
  • własne narzędzia i auto.

Poszukujemy samodzielnych osób lub małych brygad z doświadczeniem z własnymi narzędziami, autem do dojeżdżania na miejsce pracy.

Od brygady oczekujemy rzetelności, pracowitości, punktualności. W brygadzie musi być kierownik odpowiedzialny za wykonanie i postęp prac. Będzie to również osoba odpowiedzialna za kontakty z koordynatorem.

Całkowicie nie tolerujemy alkoholu.

Obowiązki

  • Pełna odpowiedzialność za powierzoną pracę,
  • Punktualne przyjazdy i wyjazdy z miejsca pracy,
  • Rozliczanie się z poszczególnych etapów prac,
  • Stały kontakt z koordynatorem prac,
  • Stały kontakt z architektem wnętrz,

Oferujemy

Zlecenia na usługi budowlane.

Osoby i firmy zainteresowane prosimy kontakt klikając na Aplikuj poniżej.